NOWOCZESNE APARTAMENTY - WILLE BOGUNIEWSKA

ROGOŹNO - OSIEDLE ZAMKNIĘTE

NOWA INWESTYCJA MIESZKANIOWA

INWESTYCJA REALIZOWANA BĘDZIE PRZY WSPÓŁPRACY PODMIOTÓW POWIĄZANYCH HOUSE DEVELOPMENT SP.K. i BERGAMO INVESTMENT SP. Z O.O.

WILLA-BERGAMO.PL
INWESTYCJA W PRZYGOTOWANIU - PLANOWANE ROZPOCZĘCIE REALIZACJI 2021 r.

WILLE BOGUNIEWSKA to kameralne apartamenty i mieszkania stworzone dla osób ceniących sobie komfort, prestiż, prywatność i spokój. Dzięki najwyższym standardom wykończenia i nowoczesnej architekturze projekt spełni oczekiwania wymagających mieszkańców. 

 

WILLE BOGUNIEWSKA to inwestycja składająca się z trzech niskich dwukondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, oferująca mieszkania o powierzchni od 42 m2 do 60 m2. Wszystkie mieszkania posiadają nowoczesne energooszczędne okna, które zapewniają odpowiednie nasłonecznienia wnętrz. Indywidualne ogrzewanie gazowe - nowej generacji piece kondensacyjne Viessmann. Apartamenty na I piętrze posiadają duże szerokie balkony lub przestronne loggie, a na parterze tarasy wyłożone jasnymi płytami granitowymi oraz przynależne na wyłączność własne ogródki. Apartamenty przystosowane są do wykonania instalacji klimatyzacji. Szerokie drzwi balkonowe i tarasowe posiadają nowoczesny system "drzwi przesuwnych".

Oprócz unikalnego butikowego charakteru inwestycji,  atutem jest również doskonała lokalizacja w bliskim sąsiedztwie wszystkich udogodnień miasta.

Osiedle zamknięte. W trzech niskich budynkach zaprojektowano łącznie 30 mieszkań. Na terenie inwestycji zaplanowano indywidualne prywatne miejsca postojowe do wyłącznego korzystania, prywatne pomieszczenia gospodarcze oraz własne rowerownie.  Wyłącznie dla mieszkańców wydzielono tereny  rekreacji i wypoczynku.

Zamieszkanie w apartamentach WILLE BOGUNIEWSKA, zapewni bezpośredni kontakt z naturą, możliwość wyciszenia z dala od zagęszczonych przestrzeni dużych osiedli wielorodzinnych. 

PRZYKŁADOWE MIESZKANIA - WILLE BOGUNIEWSKA - ROGOŹNO

 

 Mieszkanie na parterze z własnym przynależnym terenem.  Mieszkanie na I piętrze z loggia.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O INWESTYCJI I ZESTAWIENIE MIESZKAŃ WRAZ Z OFERTĄ CENOWĄ ZOSTANĄ OPUBLIKOWANE NA POCZĄTKU CZERWCA 2020 r.

Zainteresowanych Klientów prosimy o kontakt mailowye-mail: marketing@house.net.pl  lub biuro@willa-bergamo.pl

STRONA INTERNETOWA INWESTYCJI

www.willa-bergamo.pl