WILLE HOUSE ROGOŹNO

NOWE MIESZKANIA I APARTAMENTY W ROGOŹNIE WIELKOPOLSKIM

NOWA INWESTYCJA MIESZKANIOWA SPÓŁKI

HOUSE DEVELOPMENT


PLANOWANE ROZPOCZĘCIE BUDOWY I SPRZEDAŻ NOWYCH MIESZKAŃ POCZĄTEK 2020 r.

WILLE HOUSE to kameralne apartamenty i mieszkania stworzone dla osób ceniących sobie komfort, prestiż, prywatność i spokój. Dzięki najwyższym standardom wykończenia i nowoczesnej architekturze projekt spełni oczekiwania wymagających mieszkańców. 

WILLE HOUSE to inwestycja składająca się z trzech niskich dwukondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, oferująca mieszkania o powierzchni od 42 m2 do 60 m2. Wszystkie mieszkania posiadają nowoczesne energooszczędne okna, które zapewniają odpowiednie nasłonecznienia wnętrz. Indywidualne ogrzewanie gazowe - nowej generacji piece kondensacyjne Viessmann. Apartamenty na I piętrze posiadają duże szerokie balkony lub przestronne loggie, a na parterze tarasy wyłożone jasnymi płytami granitowymi oraz przynależne na wyłączność własne ogródki. Apartamenty przystosowane są do wykonania instalacji klimatyzacji. Szerokie drzwi balkonowe i tarasowe posiadają nowoczesny system "drzwi przesuwnych".

Oprócz unikalnego butikowego charakteru inwestycji,  atutem jest również doskonała lokalizacja w bliskim sąsiedztwie wszystkich udogodnień miasta.

Osiedle zamknięte. W trzech niskich budynkach zaprojektowano łącznie 30 mieszkań. Na terenie inwestycji zaplanowano indywidualne prywatne miejsca postojowe do wyłącznego korzystania, prywatne pomieszczenia gospodarcze oraz własne rowerownie.  Wyłącznie dla mieszkańców wydzielono tereny  rekreacji i wypoczynku.

Zamieszkanie w apartamentach WILLE HOUSE, zapewni bezpośredni kontakt z naturą, możliwość wyciszenia z dala od zagęszczonych przestrzeni dużych osiedli wielorodzinnych. 

PRZYKŁADOWE MIESZKANIA - WILLE HOUSE - ROGOŹNO

 

 Mieszkanie na parterze z własnym przynależnym terenem.  Mieszkanie na I piętrze z loggia.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O INWESTYCJI I ZESTAWIENIE MIESZKAŃ WRAZ Z OFERTĄ CENOWĄ ZOSTANĄ OPUBLIKOWANE NA POCZĄTKU LIPCA 2019 r. www.house.net.pl

Zainteresowanych Klientów prosimy o kontakt mailowy e-mail: marketing@house.net.pl 

PREMIERA INWESTYCJI - I kw. 2020 r.

Napisz: Jestem zainteresowany (-a) projektem WILLE HOUSE - proszę o przesłanie szczegółowej oferty sprzedaży nowych mieszkań w Rogoźnie.

Na początku lipca prześlemy Państwu materiały informacyjne o nowej inwestycji WILLE HOUSE.