FINANSOWANIE - KREDYTY

Skorzystaj z kredytu za naszym pośrednictwem. Współpracujemy z wiodącymi bankami, które przygotowały oferty specjalnie dla naszych klientów. Kredyt z naszą pomocą to wygodne, łatwe i opłacalne rozwiązanie.

 FINANSOWANIE NIERUCHOMOŚCI

Chcesz wziąć kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, domu ? Specjaliści, z którymi współpracujemy przedstawią Państwu wyselekcjonowane oferty finansowania zakupu nieruchomości. Gwarantujemy najlepsze dopasowanie oferty do Państwa potrzeb. Oferujemy kompleksową obsługę, oszczędzając czas i pieniądze, a to wszystko w przyjaznej i komfortowej atmosferze.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Firma Poznań Finanse Anna Knioła partner firmy Expander jest profesjonalną i niezależną firmą pośrednictwa finansowego, specjalizującą się w usługach kredytowych i inwestycyjnych 3 powody, dlaczego warto wziąć kredyt na mieszkania z POZnań Finanse:

  • - POZnań Finanse pomaga w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej, dzięki POZnań Finanse klienci zdobędę najlepszą ofertę finansowania ich nieruchomości.
  • - Eksperci finansowi POZnań Finanse posiadają wiedzę o ofertach wszystkich banków i wybierają najkorzystniejszą dla danego klienta ofertę.
  • - Korzystając z usług POZnań Finanse klienci oszczędzają czas a ekspert POZnań Finanse opiekuje się nim aż do wypłaty kredytu.

Dużym komfortem jest to, że opiekuje się Tobą jeden ekspert informując nie tylko o wszystkich ofertach na rynku kredytów, ale także informując Cię na bieżąco o postępie w procedowaniu Twojego wniosku kredytowego. Ekspert pomoże Tobie w wypełnieniu wniosku kredytowego, złoży za Ciebie wniosek w banku, podejmie się negocjacji w Twoim imieniu, będzie czuwał nad przygotowaniem umowy kredytowej i szybkim uruchomieniem kredytu.  

W celu uzyskania kredytu, skontaktuj się z ekspertem finansowym POZnań Finanse.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W KREDYTACH HIPOTECZNYCH, GOTÓWKOWYCH I INWESTYCYJNYCH.

Anna Knioła kontakt + 48 530 99 41 43

www.poznan-finanse.com

biuro@poznan-finanase.com