O NAS

Firma HOUSE DEVELOPMENT SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Obornikach przy ulicy Wybudowanie 40, wpisana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000274974, jest inwestorem, deweloperem oraz asset managerem na rynku nieruchomości w Wielkopolsce.

HOUSE DEVELOPMENT SPÓŁKA KOMANDYTOWA specjalizuje się w ekskluzywnych, kameralnych projektach deweloperskich. Dysponujemy sprawdzonymi procedurami inwestorskimi, prawnymi, technologicznymi i organizacyjnymi, co pozwala nam stawić czoło najtrudniejszym zadaniom.

Zakres działalności:
Jednym z obszarów aktywności naszej firmy jest budowa i sprzedaż domów, mieszkań oraz lokali handlowo-usługowych. Od kilku lat prężnie działamy na poznańskim rynku nieruchomości. Inwestycje House Development wyróżniają się wsród innych ofert przede wszystkim przemyślanymi koncepcjami i nowoczesnymi projektami architektonicznymi oraz najwyższą jakością wykorzystywanych do budowy materiałów.

Zróżnicowana oferta obejmuje:

- domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej o powierzchni użytkowej od 86 do 300 mkw.

- mieszkania i apartamenty o metrażach od 34 do 185 mkw.

- lokale usługowe w parterach budynków wielorodzinnych

- galerie handlowo-usługowe z lokalami na sprzedaż i wynajem

- obiekty usługowo-handlowe.

O sukcesie naszych inwestycji w ogromnym stopniu decyduje lokalizacja. Nasze projekty są realizowane w najbardziej atrakcyjnych miejscach. Przykładamy bardzo dużą wagę do jakości projektu architektonicznego planowanych budowli. Oferowane przez nas wnętrza charakteryzuje przestrzenność i dbałość o wygodę przyszłego użytkownika. Chcemy by oprócz funkcjonalności nasze obiekty cechowała wyrafinowana architektura.

Strategia:

- koncentracja na najlepszych lokalizacjach w centrach miast oraz nowych osiedlach mieszkaniowych

- najwyższe standardy usług

- profesjonalizm w działaniu przy realizacji kolejnych inwestycji

HOUSE DEVELOPMENT - JAKOŚĆ I MARKA

W inwestycjach stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne w ramach założonych kosztów. Realizujemy obiekty energooszczędne, stosujemy sprawdzone materiały i rozwiązania techniczne. Umiejętnie łączymy tradycję z nowoczesnością. Wielką wagę przywiązujemy do poziomu urbanistyczno-architektonicznego inwestycji oraz ich estetycznego wizerunku. Kreując inwestycje, zawsze pamiętamy o przyszłych użytkownikach. Spełniamy oczekiwania, zapewniamy prestiż oraz zdrowy styl zamieszkiwania. Cechą charakterystyczną naszych nieruchomości jest bezpieczeństwo, które jest dla nas bardzo ważnym wyznacznikiem przy wyborze lokalizacji.

Zawsze staramy się realizować nasze inwestycje tam gdzie regularnie wzrastała ich wartość rynkowa, to dla wielu naszych klientów jest bardzo korzystne przy nabywaniu nieruchomości.


HOUSE DEVELOPMENT  IZABELA GAWROŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA 
64-600 OBORNIKI,  UL. WYBUDOWANIE 40
NIP: 606-00-45-877 KRS 0000274974

  Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS