KONTAKT

 

 

HOUSE DEVELOPMENT SEKRETARIAT SPÓŁKI DZIAŁ FINANSOWY BIURO SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
IZABELA GAWROŃSKA tel. (+48) 61 29 60 518 tel. (+48) 601 71 50 72 tel. kom. (+48) 607 730 805
SPÓŁKA KOMANDYTOWA     tel. (+48) 61 29 60 518
UL. WYBUDOWANIE 40 biuro@house.net.pl  house@house.net.pl  marketing@house.net.pl
64-600 OBORNIKI, POLAND      
       

  


Opublikowane na stronie internetowej house.net.pl wizualizacje, fotografie, karty mieszkań i domów oraz modele budynków maja charakter poglądowy i nie stawią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą ulec zmianie na etapie realizacji. Wszelkie informacje i dane zawarte na niniejszej stronie internetowej podlegają ochronie praw autorskich, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.).

Wykorzystywanie jakichkolwiek materiałów z naszej strony wymaga każdorazowo pisemnej zgody HOUSE DEVELOPMENT IZABELA GAWROŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA.


BEZPIECZNY ZAKUP W HOUSE DEVELOPMENT:

Dla każdej realizowanej inwestycji posiadamy zamknięty rachunek powierniczy, który chroni Państwa pieniądze.

Obowiązek założenia w banku rachunku powierniczego nałożyła na deweloperów ustawa o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, potocznie zwana ustawą deweloperską. Dzięki temu nabywcy kupujący „dziurę w ziemi”, czyli podpisujący umowę przedwstępną jeszcze na etapie budowy, mogą liczyć na ochronę swoich praw i pieniędzy.

SPÓŁKA HOUSE DEVELOPMENT REALIZUJE SWOJE INWESTYCJE ZE ŚRODKÓW WŁASNYCH - NIE POBIERAMY W CZASIE REALIZACJI BUDOWY ŻADNYCH ZALICZEK NA ZAKUP DOMU LUB MIESZKANIA. KUPUJĄCY PO ZAWARCIU PRZEDWSTĘPNEJ UMOWY DEWELOPERSKIEJ W FORMIE AKTU NOTARIALNEGO WPŁACA SWOJE ŚRODKI NA RACHUNEK POWIERNICZY - A DOPIERO PO ODBIORZE SWOJEGO DOMU LUB MIESZKANIA OD DEWELOPERA BANK WYPŁACA SPÓŁCE HOUSE DEVELOPMENT PIENIĄDZE Z RACHUNKU POWIERNICZEGO.

Pieniądze wpłacone na mieszkaniowy rachunek powierniczy otrzymają Państwo zawsze z powrotem z banku, jeśli deweloper nie wywiąże się z zawartych wcześniej ustaleń lub gdy z jakichkolwiek powodów będą Państwo chcieli zrezygnować z zakupu nieruchomości.